Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
O CKPL  |   Pressroom  |   Współpraca  |   Kontakt  |  
Oferta dydaktyczna  >  Dofinansowana z EFS
"Rozwój kapitału ludzkiego w firmach leśnych"

Od 01.11.2009 r. realizujemy drugi w historii CKPL projekt dofinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny "Rozwój kapitału ludzkiego w firmach leśnych". Projekt ma na celu dostosowanie przedsiębiorstw leśnych do aktualnych wymogów gospodarki i postępu technologicznego poprzez kształtowanie kompetencji ich kadr.

Dofinansowanie pokryje 80% kosztów szkoleń. Projekt zakłada przeszkolenie 1007 osób: właścicieli i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw. Przeszkoliliśmy aktualnie ponad 1000 osób.

Aktualności
Kontakt z CKPL

Uwaga, osoby chcące skontaktować się z Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych prosimy o kontakt pod nr tel. kom.: 609-077-338 (Kierownik CKPL Dariusz Rutkowski).

Projekt rozliczony

Kadra projektowa CKPL zakończyła realizację i rozliczenie Projektu "Rozwój kapitału ludzkiego w firmach leśnych". W sumie wzięło udział w szkoleniach 1014 osób, z tego 253 włascicieli firm leśnych. Wśród całkowitej liczby uczestników szkoleń było tylko 65 kobiet, pozostali 949 to mężczyźni. Szkolenia objeły zasięgiem teren całego kraju.

Ruszył nabór na leśne dotacje

Dotacje dla firm leśnych. Konkurs ogłoszony. W dniu dzisiejszym ogłoszono długo oczekiwany konkurs w ramach działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" w ramach PROW.  W tym roku wnioski o przyznanie takiego wsparcia będzie można składać od 26 września do najpóźniej 7 października w Oddziałach Regionalnych Agencji Restrukturyzacji Modernizacji Rolnictwa.


 

900 osób

900 osób od listopada 2009 wzięło udział w szkoleniach organizowanych przez CKPL w ramach dofinansowanego Projektu. Szkolenia dofinansowane w 80%! Kolejnych 100 przeszkolimy w ciągu najbliższych miesięcy. Mimo, że Projekt dobiega końca zapraszamy do kontaktu z nami i następne szkolenia. Kadra CKPL

Pokaz urządzeń do biomasy

7 czerwca przedsiębiorcy ze Studium Menedżerskiego wraz z 60-ma przedsiębiorcami ze Studium Przedsiębiorczości Leśnej 2010-2011 brali udział w pokazie urządzeń do biomasy. Organizatorem pokazu była firma Lastech (dr Józef Grodecki), natomiast maszyny do biomasy dostarczyła firma Ropa Polska Sp. z o.o.

Wszyscy zdali

Z przecieków od dr W.  Stempskiego mamy informację, że wszyscy słuchacze (aż 60 osób) VIII Edycji Studium Przedsiębiorczości Leśnej dofinansowanej edycji kursu zdali egzamin. Oficjalne zakończenei wraz z rozdaniem certyfikatów nastąpi po wakacjach.

Szukaj w serwisie:
Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco co dzieje się w naszym serwisie, zapisz się do Newslettera


   

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl