Katalog TPiS 2016

12-05-2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami praktyk które zamieściliśmy w Katalogu TPiS 2016 :)

 

Link do Katalogu TPiS 2016

Targi Praktyki i Stażu 2016 - podsumowanie

04-04-2016

Dnia 17 marca 2016 roku w Instytucie Inżynierii Biosystemów odbyły się Targi praktyki i Stażu. Impreza rozpoczęła się z delikatnym "poślizgiem" - o godzninie 9:15 Dyrektor Instytutu prof. dr hab. Jacek Przybył uroczyście otworzył Targii krótkim wykładem na temat przyszłości Inżynierii Biosystemów. Następnie Goście zgodnie z programem prezentowali własne przedsiębiorstwa oraz ofery praktyk pracy i staży jakie przygotowali dla naszych Studentów. O godzinie 12 nastąpiło zakończenie prezentacji ofert na sali wykładowej. Goście oraz studenci udali się do sali B-4 gdzie znajdowały się wcześniej przygotowane stoiska. Studenci wraz z przedstawicielami firm wymieniali swoje poglądy, wymieniali się danymi kontaktowymi oraz rozmawiali o plananch na przyszłość. Burzliwe rozmowy trwały ponad godzinę. Mamy nadzieję, że udało się zawiązać wiele znajomości które będą owocowały przez długie lata.

Targi Praktyki i Stażu 2016

11-03-2016

Szukasz praktyk, stażu, a może zastanawiasz się nad pierwszą pracą? Nie masz pomysłu, nie wiesz do kogo się zgłosić lub boisz się, że nie znajdziesz pracy? To błąd! Zapraszamy na nasze Targi, a udowodnimy Tobie, że jesteś POSZUKIWANY! Nadal nie wierzysz? Przyjdź koniecznie 17 marca do Instytutu Inżynierii Biosystemów i znajdź coś dla siebie ;)

Usługi czy zakup własnych maszyn? - dyskusja

08-01-2016

Zapraszam wszystkich na spotkanie Kola Naukowego Inżynierii Rolniczej. Na wtorkowym spotkaniu odbędzie się dyskusja pt. „Co lepsze: korzystanie z usług czy inwestycja we własny sprzęt?”. Naszym Gościem bedzie Pan dr Dariusz Majchrzycki z Katedry Zarządzania i Prawa.
Uzupełnimy również listę firm na Targi Praktyki i Stażu o propozycje członków Koła oraz zostanie przekazana informacja o możliwości udziału w rajdzie "Złombol". Pierwsza meta tegorocznej edycji ma miejsce na Sycylii.
Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2015 roku w Sali A-103 IIB o godzinie 18:00

"Orać czy nie" - dyskusja

09-12-2015

Dnia 8 grudnia odbyła się dyskusja. Celem przewodnim dyskusji, było porównanie systemu uprawy orkowego i bezorkowego. Dyskusja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Porównaliśmy techniki uprawy pod względem posiadanych gleb, płodozmianu, zastosowania nawozów naturalnych i miedzyplonów, a nawet  możliwości zastosowania w mniejszych gospodarstwach.

Poznań Portal Studencki - poznan.dlaStudenta.pl

Copyright © 2012-2013 KNIR. Created by Grzegorz Wiciak.