Sponsorzy


Cargill (Polska) Sp. z o.o.
Oddział w Kiszkowie
ul. Rolna 2/4,
62-280 Kiszkowo
tel. (061) 424 91 00
fax. (061) 424 91 01
e-mail: lnb@lnb.pl
www.lnb.pl

W Polsce marka LNB istnieje od 1993 roku. W pełni zautomatyzowana Wytwórnia Premiksów, nowoczesne laboratorium oraz jeden z najnowocześniejszych magazynów w branży znajdują się w Kiszkowie – miejscowości położonej 25 km od Gniezna. Najwyższej jakości produkty, szeroki wachlarz asortymentowy, indywidualne podejście do klienta oraz wszechstronne wsparcie technologiczno-żywieniowe przyczyniają się do wzmocnienia pozycji lidera na polskim rynku premiksowym.

Produkujemy kompletną gamę wysokiej jakości dodatków paszowych dla wszystkich gatunków i grup technologicznych zwierząt gospodarskich. W ofercie znajdują się m.in.:
- premiksy
- mieszanki paszowe uzupełniające
- preparaty mlekozastępcze
- inne dodatki paszowe

Jedną z najważniejszych zasad LNB jest ścisła współpraca ze wszystkimi Klientami i Kontrahentami. Wiemy, że dobry partner rozumie problemy innych, ale najlepszy pomaga je rozwiązywać. Dlatego staramy się indywidualnie podchodzić do każdego Klienta, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.
ul. Gen. Chłapowskiego 36,
64-010 Krzywiń
tel. +48 65 517 43 00, +48 65 511 47 01,
fax +48 65 517 43 02
e-mail: info@lira-pasze.pl
www.lira-pasze.pl

Wytwórnia Pasz LIRA jest polską, rodzinną firmą założoną w 1996 r. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Krzywiń w województwie wielkopolskim. Produkcja obejmuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, uzupełniające, mineralne i preparaty mlekozastępcze dla trzody chlewnej, drobiu, bydła, koni i innych gatunków zwierząt gospodarskich. Koncepcja żywienia oparta jest o surowce najwyższej jakości i wartości pokarmowej. Dzięki inwestycjom w nowoczesne linie technologiczne podniesiono potencjał produkcyjny i jakość końcowego wyrobu. Proces ekstruzji podnosi strawność, smakowitość i wartość pokarmową surowców paszowych wykorzystywanych w żywieniu młodych zwierząt, których przewód pokarmowy jest słabiej rozwinięty. Zamontowany najnowszej generacji granulator, w którym zastosowanie podwójnego kondycjonera umożliwia wydłużenie czasu obróbki termicznej paszy a maty grzewcze pozwalają utrzymać stałą temperaturę podczas całego procesu granulacji. Polityka jakości firmy LIRA nie kończy się na produkcie finalnym i jego sprzedaży. Prowadzimy również szeroko zakrojone doradztwo zootechniczne i weterynaryjne. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na organizowanych szkoleniach. Życzymy Państwu samych sukcesów odnoszonych w hodowli zwierząt, jednocześnie zapraszając Państwa do współpracy.Hubbard Polska sp. z o.o.
Pawłów Trzebnicki 71,
55-110 Prusice
tel: 71 312 62 30; 71 312 54 08
fax: 71 312 62 67
e-mail: biuro@hubbard-polska.pl
www.hubbardbreeders.com

Firma wchodząca w skład światowego koncernu hodowlanego Hubbard. Utrzymuje stada prarodzicielskie kur mięsnych (jako jedyna w Polsce) i zajmuje się dystrybucją stad rodzicielskich kur mięsnych (FLEX i F15).