Konsultacje dla studentów

 

Nazwisko i imię

Pokój

Telefon
(61)

e-mail

Godziny
konsultacji

Dr Adamczyk Grażyna

621

848-7090

adamczyk@up.poznan.pl  

 

kontakt mailowy

Dr Baer-Nawrocka Agnieszka

611

848-7116

baer-nawrocka@up.poznan.pl 

wtorek 11.30-13.00

Dr Bartkowiak-Bakun Natalia

610

848-7052

nataliab@up.poznan.pl

urlop macierzyński

Dr hab. Baum Rafał

614

848-7127

baum@up.poznan.pl    

poniedziałek
13.30-15.00

Mgr Beba Patrycja

508

846-6090

patrycja.beba@up.poznan.pl

 piątek 9.00-10.00

Dr Bekier Irena

809

848-7137

bekier@up.poznan.pl

poniedziałek
13.00-14.00

Dr Bieniasz Anna

608

846-6092

bieniasz@up.poznan.pl

Środa
10.00-11.30

Dr inż. Boczar Paweł

513

848-7115

pboczar@up.poznan.pl  

poniedziałek 13:15-14:00

Dr Chałupka Piotr

516

848-7120

chalupka@up.poznan.pl

wtorek

9.30-11.00

Dr inż. Chudobiecki Jan

305
budynek
WTD

848-7428

chudobiecki@up.poznan.pl

środa
11.00-13.00

Dr Czaja Zdzisław

815

846-6054

czaja@up.poznan.pl

czazd171@wp.pl

poniedziałek
11.00-11.45
środa
11.00-11.45

(środa - po uprzednim umówieniu)

Dr inż. Czerwińska-Kayzer Dorota

608

846-6092

czerwinska-kayzer@up.poznan.pl

Piątek
10.00-11.00

Dr hab. Czubak Wawrzyniec

618

846-6100

czubak@up.poznan.pl

poniedziałek 15.00-17.00

Dr Dolata Małgorzata

816

848-7133

dolata@up.poznan.pl

czwartek
9.30-11.30 (tydz.A)

czwartek

11.15-13.15 (tydz.B)

Dr Dworaczyk Adam

815

846-6054

dworaczyk@up.poznan.pl

dworaczyk@wp.pl

wtorek
17.00-18.00
(wtorek - po uprzednim umówieniu)

piątek
11.30-12.30

Dr Jankowska Anna

803

846-6094

jankowska@up.poznan.pl

poniedziałek 11.45-12.45

Dr Florek Joanna

619

846-6101

florek@up.poznan.pl

-

Dr Gazdecki Michał

521

848-7126

migaz@up.poznan.pl  

tydzień A wtorek 15:00-15:30

tydzien B wtorek 18:00-19:00


Dr Głowicka-Wołoszyn Romana

606

846-6185

roma@up.poznan.pl

Wtorek
11.30-12.30

Dr Goryńska-Goldmann Elżbieta

521

848-7126

gorynska@up.poznan.pl  

środa
11.00-12.30

Dr Grabowska-Chenczke Olga

 

848-7136

olgag@up.poznan.pl

wtorek

11.30-13.00

Dr hab. Gołaś Zbigniew,prof.nadzw.

515

848-7123

golas@up.poznan.pl

wtorek
11.00-12.00

Dr hab. Hadyński Jakub

509

848-7107

hadynski@up.poznan.pl
www.hadynski.eu

wtorek 11.30-13.00

Dr hab. Hadryjańska Barbara

816

848-7133

hadryjanska@up.poznan.pl

poniedziałek

11.00-13.00

Dr Hasińska Izabela

620

846-6102

izahasin@up.poznan.pl

poniedziałek, t. A, 11.30-13.00

piątek, t. B, 14.15-15.45

Dr Jabłońska-Porzuczek Lidia

723

848-7380

jablonska-porzuczek@up.poznan.pl

środa

9.30-11.30

Dr Jaworska Magdalena

817

848-7134

jaworska@up.poznan.pl

kontakt mailowy

Dr Jąder Karolina

mgr Teszbir Hanna

522

522

846-6357

846-6357

jader@up.poznan.pl

teszbir@up.poznan.pl  

środa
12.00 - 13.30

xxxx

Dr Just Małgorzata

619

846-6101

 m.just@up.poznan.pl

środa
9.45-11.15

prof. dr hab. Jerzak Michał

605

846-6099

jerzak@up.poznan.pl

Poniedziałek
12.00-13.00

Dr hab. Kalinowski Sławomir

723

848-7380

kalinowski@up.poznan.pl
www.skalin.pl   

poniedziałek
11:00-12:30

Dr Kierczyńska Sylwia

518

848-7129

kierczynska@up.poznan.pl

środa
11.30-12.30

Dr hab. Kiryluk-Dryjska Ewa

607

846-6984

kiryluk-dryjska@up.poznan.pl

wtorek 9.30-11.00

Dr Kita Katarzyna

610

848-7052

katarzyna.kita@up.poznan.pl

czwartek tyd. A 11.15-12.45 czwartek tyd. B 13.00-14.30

Dr Kołodziej Barbara Ł.

818

846-6053

juliako@go2.pl

 

Dr Kołodziejczak Małgorzata

609

848-7576

malgorzata.kolodziejczak@up.poznan.pl

poniedziałek 11.15-12.15

Dr inż. Kołodziejczak Włodzimierz

505

848-7111

wkol@up.poznan.pl

Po umówieniu się przez e-mail

Dr hab. Kośmicki Eugeniusz, prof. nadzw.

820

848-7128

kosmicki@up.poznan.pl  e.h.kosm@gmail.com

poniedziałek
12.30-13.30
środa
11.45-12.30

Dr Kozera-Kowalska Magdalena

516

848-7120

kozera@up.poznan.pl  

poniedziałek 10.00-11.15

Mgr Kozera Cezary

803

846-6094

czarex@up.poznan.pl


Dr Kozera Agnieszka

505

848-7111

akozera@up.poznan.pl

wtorek
10.00-11.00

Mgr Krysztofiak Paweł

503

848-7117

 kryszpaw@up.poznan.pl

Poniedziałek
11.30-13.00

Dr Kurzawa Izabela

617

846-6091

kurzawa@up.poznan.pl

-

Dr hab. Kusztelak Andrzej,prof.nadzw.

805

848-7377

kusztelak@up.poznan.pl


  wtorek
15.30-16.30

Dr Lipińska Izabela

620

846-6102

lipinska@up.poznan.pl  

czwartek, 15.45-16.30

Dr Lira Jarosław

505

848-7111

lira@up.poznan.pl

Środa
15.00 - 16.00

Dr hab. Lis Wojciech, prof. nadzw.

311
budynek
WTD

848-7426

wlis@up.poznan.pl

wtorek
9.30-11.30
środa
9.30-11.30

Dr inż. Łuczak Aleksandra

617

846-6091

luczak@up.poznan.pl

czwartek
9.45-11.15

Prof. dr hab. Łuczka Władysława

725

848-7132

luczka@up.poznan.pl  

wtorek
11.15-13.15

Dr Majchrzycki Dariusz

613

848-7109

majchrzycki@up.poznan.pl  

środa
9.00-10.30

Dr Makarewicz-Marcinkiewicz Agnieszka

818

846-6053

makarewicz@up.poznan.pl   

makmar@up.poznan.pl

poniedziałek
8.00-9.00
wtorek
12.00-13.00

Dr Malinowski Mariusz

722 848-7132 mariusz.malinowski@up.poznan.pl

 poniedziałek

11.30-13.00

Dr Michałowski Damian

822

846-6041

michalowski@up.poznan.pl

damciu@wp.pl  

poniedziałek
14.15-15.00

wtorek

14.15-15.00

Dr inż. Mikołajczak Elżbieta

308
budynek
WTD

848-7369

emikolajczak@up.poznan.pl

wtorek
11.00-12.00
czwartek
12.00-14.00

Dr inż. Mydlarz Katarzyna

312
budynek
WTD

848-7427

mydlarz@up.poznan.pl

poniedziałek
10:00-12:00
środa
10:00-11:00

Dr hab.  Mrówczyńska-Kamińska Aldona

618

846-6100

mrowczynska-kaminska@up.poznan.pl

urlop macierzyński     

Dr hab. Paszkowski Stanisław,prof.nadzw.

517

848-7112

paszkowski@up.poznan.pl

środa 12.00-14.00

Dr hab. Pawlak Karolina

609

848-7576

pawlak@up.poznan.pl

poniedziałek 12.00-12.45

Dr Pepliński Benedykt

613

848-7109

peplinski@up.poznan.pl

środa, 13.30-15.00

Dr Pieńkowski Dariusz

819

848-7128

pienkowski@up.poznan.pl

pienkow@up.poznan.pl

poniedziałek

9.00-9.45

środa

12.30-13.15

Dr Piwnicka Małgorzata

           504        8466359

malgorzata.piwnicka@nbp.pl  

termin uzg. mailem

Prof. dr hab. Poczta Walenty, prof. zw.

507

848-7114

poczta@up.poznan.pl

poniedziałek 12.00-12.45

Dr inż. Popyk Włodzimierz

313
budynek
WTD

846-6738

wpopyk@up.poznan.pl

poniedziałek
10.00-12.00
czwartek
9.00-10.00

Mgr Krysztofiak Julia

610

846-7052

 pawolek@up.poznan.pl

czwartek 13.15-14.45

Dr Przezbórska - Skobiej Lucyna

611

848-7116

przezborska@up.poznan.pl

środa 9.45-11.15

Dr Puślecki Damian

620

846-6102

damian.puslecki@up.poznan.pl  

środa

9.45-11.15


Dr Ryś-Jurek Roma

503

848-7117

rys-jurek@up.poznan.pl

wtorek
11.30-12.30

Dr Rzeszutko Anna

610

848-7052

rzeszutko@up.poznan.pl

poniedziałek 13.15-14.45

Dr hab. Sadowski Arkadiusz

607

846-6984

sadowski@up.poznan.pl

poniedziałek 13.30-14.30

Mgr Sajna Piotr

Coll. Rungego, siedziba CITT

846-6265

sajna@up.poznan.pl

poniedziałek

14.00-15.30

Dr Siemiński Paweł

509

848-7107

siemiński@up.poznan.pl

poniedziałek 11.15-12.45

Dr Smoluk-Sikorska Joanna

723

848-7380

smoluk@up.pozan.pl

poniedziałek
10.00-11.30

Dr Standar Aldona

803

846-6094

standar@up.poznan.pl

poniedziałek 13.15-14.30

Dr Stanisławska Joanna

606

846-6185

stanislawska@up.poznan.pl

Wtorek
10.00-11.30

Dr Stefko Olga

518

846-6355

stefko@up.poznan.pl

wtorek
13.00-14.30

tydzień B

Dr Stępień Jerzy

822

846-6041

stepien@up.poznan.pl

step6@wp.pl

poniedziałek

14.15-15.00

środa

9.30-10.30

Dr hab. Suchoń Aneta

620

846-6102

suchon@up.poznan.pl  

termin do uzgodnienia mailowo lub informacja w p. 620

Mgr Szalaty Norbert
618
846-6100 norbert.szalaty@up.poznan.pl poniedziałek 11.30-13.00

Prof. dr hab. Sznajder Michał

512

848-7122

sznajder@up.poznan.pl  

dyżur w terminie
umówionym

Mgr Szuba-Barańska Ewelina

610

848-7052

szuba@up.poznan.pl

xxxxxxxxx

Dr Śmiglak- Krajewska Magdalena

619

846-6101

smiglak-krajewska@up.poznan.pl

      środa
 10.30 - 11.30

Dr Średzińska Joanna

803

846-6094

sredzinska@up.poznan.pl

poniedziałek 13.15-14.30

Dr Tarant Szymon

621

848-7090

szymonta@up.poznan.pl  

środa 13:30-15:00

Dr inż. Tabert Marek

307
budynek
WTD

848-7429

mtabert@up.poznan.pl

poniedziałek
11.00-12.00
piątek
11.00-12.00

Dr Trzęsowski Michał

817

848-7134

trzesowski@up.poznan.pl

środa

15.15-17.15

Dr Waloch Robert

503

848-7117

valoo@up.poznan.pl

kontakt mailowy

Dr Wajszczuk Karol

615

846-6353

wajszczuk@up.poznan.pl  

środa
9.30-11.00

Prof. dr hab. Wawrzyniak Julian

519

846-6363

 xxx

poniedziałek
8.00-9.00
środa
10.00-11.00

Mgr Wawrzynowicz Jacek

Collegium Rungego, siedziba CITT

846-6266

jacekwaw@up.poznan.pl  

wtorek

13.30-15.00

Dr Węgrzyńska Małgorzata

619

846-6101

 malgorzata.wegrzynska@up.poznan.pl

Wtorek 13:30

Dr Wiśniewska Joanna

722

848-7131

wisniewska@up.poznan.pl

poniedziałek

10.00-12.00

Dr Wielicka-Regulska Anna

513

848-7115

wielicka@up.poznan.pl  

kontakt mailowy

Dr Monika Wojcieszak

 

Dr Paulina Anioła-Mikołajczak

604

848-7305

 

848-7305

mwoj@up.poznan.pl

 

aniola@up.poznan.pl

poniedziałek 11:30-12:30

 

kontakt mailowy

Dr hab. Wojnowski Kazimierz, prof. nadzw.

814A

856-6046

wojnowski@up.poznan.pl

wokanda@au.poznan.pl  

poniedziałek
9.00-9.45

(po uprzednim

umówieniu) 
i 13.00-13.45

Dr Wołodkiewicz Krzysztof

807

848-7135

 kwolodkiewicz@interia.pl
 kwolo035@up.poznan.pl

wtorek

13.45-14.45

 

 

Mgr Wołoszyn Andrzej

504

 

andrzej.p.woloszyn@gmail.com

termin uzg. mailem

Prof.dr hab. Wysocki Feliks

506

848-7118

wysocki@up.poznan.pl

           Poniedziałek
         10.00 - 12.00