Home

  Witam na mojej stronie internetowej. W założeniu, ma ona służyć ułatwieniu dostępu do informacji, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Dotyczy to przed wszystkim zagadnień, które były dla mnie tak ważne, lub tak intersujące, że poświęciłam im swój czas – niekiedy nawet kilka lat swojego życia. Ponieważ interesuję się wieloma zagadnieniami - były to tak odmienne zagadnienia jak: struktura, modyfikacja i funkcjonalność skrobi, technologie proekologiczne (biopaliwa, tworzywa biodegradowalne) czy technologie membranowe. Ostatnio najbardziej zajmują mnie zagadnienia na pograniczu technologii żywności i medycyny, które można by podsumować hasłem „Żywność bioaktywna”.
  Jest mnóstwo intersujących zagadnień, nad którymi chętnie bym pracowała, ale… niestety doba ma tylko 24 godziny. Dlatego częścią spraw zajmuję się nieco mniej dogłębnie. Ponieważ jednak są one ważne ze względów społecznych, zachęcam serdecznie innych do pogłębienia wiedzy swojej i naszej na dany temat. Dotyczy to w szczególności żywności transgenicznej nad którą sama nie pracuję badawczo, jednak prowadzę stronę internetową popularyzującą wiarygodną, zweryfikowaną wiedzę na temat GMO. Zachęcam wszystkich do odwiedzania tej strony i do ewentualnego jej współtworzenia.
  Jeśli kogoś z Was zainteresują sprawy, które znajdziecie na mojej stronie internetowej i chcielibyście zadać mi jakieś pytanie lub nawiązać ze mną współpracę – zachęcam do kontaktu, najlepiej poprzez pocztę elektroniczną.

    Życzę miłej lektury,
  Grażyna Lewandowicz